Přeskočit na obsah

Trénink JET

Trénink JET (familiárně zvaný "JETka") je shrnutím principů, návodů a praktických kroků pro vytváření nových malých neformálních společenství kolem Bible a živého Ježíše.

Za velmi důležité pokládáme, aby účastníky těchto nových společenství byli lidé, kteří ještě osobně neznají Pána Ježíše. (Nejde o skupinky pro věřící.)

Cílem je rozvíjející se hnutí takových společenství. Pokud kolem Tebe vznikne jedno, snadno pak mohou vzniknout další a další. Jednak znovu kolem Tebe a brzy také kolem někoho, kdo právě osobně poznal Pána Ježíše...

JET 01

První setkání je míněno jako "ochutnávkové". Zde se zájemci více dozvědí o celém tréninku a také jeho první část prožijí na vlastní kůži.
Po té mají zhruba týden (nebo kolik si domluvíte) na modlitby a na rozhovory se svými nejbližšími, aby se rozhodli, jestli chtějí se zápalem a nadějí skvělého ovoce pokračovat i v dalších setkáních JETky.
Inspirací může být velmi stručný popis celé sítě buňkových společenství, jak se vyvinul v době přípravy tohoto tréninku. Nicméně vaše síť může vypadat poněkud jinak - podle vašich možností a potřeb.

V každé lekci jsou KE STAŽENÍ následující soubory (vždy u prvního videa dané lekce):

  • Příručka k dané lekci
  • Čítanka a také
  • akustická stopa jednotlivých videí ve formátu MP3.

Pokud se máš stát koordinátorem tréninku, pak alespoň Příručku a Čítanku stáhni a přepošli všem účastníkům ve své skupině; případně je vytiskni a na setkání rozdej na papírech.
Stažené dokumenty, prosím, bez našeho souhlasu nepředávejte mimo vaši skupinu.
I když se vám JETka moc líbí, dalším lidem o ní dávejte vědět výhradně osobním kontaktem (rozhovor, telefon, e-mail). Rozhodně k rozšíření nepoužívejte sociální sítě ani jiné platformy na internetu (např. Facebook).

Po REGISTRACI Ti budou postupně týden po týdnu přicházet e-maily s odkazy na další a další lekce. Frekvence jednotlivých setkání je samozřejmě už jen na domluvě vaší tréninkové skupiny...


Videa

JET 01-1 / 8:32

 U prvního videa každé lekce jsou soubory ke stažení:

  • Příručka k danému setkání
  • Čítanka a
  • zvuková stopa MP3.