Přeskočit na obsah

Jak se do JETky přihlásit

Už sis tady všechno přečetl/a a přemýšlíš, jak postupovat dál? Na modlitbách zvaž své možnosti, jestli se chceš a můžeš zapojit do celého tréninku. Aby JETka byla účinná, potřebuješ věnovat náležitý čas a soustředění nejen jednotlivým setkáním, ale především aktivitám v oblasti modliteb a v kontaktu s nevěřícími přáteli. Pravděpodobně bude potřebné, abys zredukoval/a svoje jiné aktivity, a to dokonce i křesťanské aktivity, které nejsou v přímém spojení s nevěřícími. Z hlediska věčného ovoce to však bude znamenat průlom ve Tvém životě!

Současně přemýšlej, kdo další z Tvých věřících přátel má přirozený kontakt s nevěřícími lidmi a chtěl by kolem sebe vidět změnu. Skupinová dynamika je tady moc důležitá; jak pro rozmanitější tvořivost, tak i pro vzájemné povzbuzování a vykazatelnost. Jako minimální počet doporučujeme čtyři aktivní účastníky. Lepší bude, když vás bude aspoň šest nebo osm. Občas se totiž stává, že někdo cestou odpadne. Na druhé straně, pokud by vás mělo být víc než deset nebo dvanáct, stojí za zvážení souběžná práce ve dvou skupinách...

Podívej se na první "ochutnávkovou" lekci tréninku a u prvního videa si tam stáhni Příručku a Čítanku.

První lekce jako ochutnávka

 
Bude-li to vše pro Tebe bude ujasněním a výzvou, pak se ZAREGISTRUJ DO TRÉNINKU.
Po registraci obdržíš e-mail s odkazem na videa a materiály ke druhému setkání. Následně se Ti vždy zhruba po týdnu zpřístupní podklady k dalším setkáním. (Bez ohledu na to, jak často spolu býváte coby tréninková skupina.)

Tvoji registraci na tomto webu chápeme jako souhlas,
abychom Ti posílali elektronické zprávy související s tímto tréninkem.

 

Moc nám pomůže, když spolu s registrací vyplníš také malou anketu, která nám přiblíží situaci vaší skupiny.

Pokud si s něčím nebudeš vědět rady, napiš nám e-mail na info@jetka.cz.

Případné odhlášení je možné kliknutím na odkaz v patě každého e-mailu, který z tohoto webu obdržíš.